Średnie kompozycje 210 zł – 300 zł

Czas na las! Wprowadź kawałek natury do swojej codzienności i zamów las w słoiku z kwiaciarni w Warszawie

Las w słoiku to przebój wśród elementów dekoracyjnych. Nie tylko przepięknie wygląda, ale również przenosi namiastkę przyrody do cywilizowanego, nowoczesnego świata. Nasz sklep z naturalnymi kompozycjami w szkle to miejsce, gdzie powstanie wyjątkowe dzieło wykonane specjalnie dla Ciebie. Tworzymy indywidualne kompozycje – nie ma dwóch takich samych ogrodów w słoiku! Sprawdź dotychczasowe realizacje szklanych lasów i zainspiruj się.

Marzysz o własnym kawałku zieleni? Mamy na to sposób: zamów ogród w słoiku z dostawą ze sklepu w Warszawie

W naszej ofercie znajdują się lasy w słoikach różnej wielkości: małe, średnie i duże. Szkła mają również różne kształty, dzięki czemu dopasujesz je do każdej powierzchni, którą wybierzesz. Kompozycje roślinne w szkle świetnie sprawdzają się jako naturalna dekoracja sypialni, salonu czy miejsca pracy. W słoiku umieszczamy rośliny, a także ziemię, kamienie oraz inne organiczne elementy. Lasy zamknięte w szkle możesz zobaczyć na żywo w siedzibie firmy w Warszawie. Serdecznie zapraszamy!

Samowystarczalny ekosystem w szkle – zobacz nasze naturalne dekoracje w słoiku

Kompozycje florystyczne w naczyniach są tak dobrane, aby wymagały minimalnej opieki. Tworzymy niezależny ekosystem, który sam pracuje nad prawidłowym przepływem wilgoci. Miniaturowy las w szkle jest ciekawą ozdobą, a jego organiczna zieleń pozwala odpocząć oczom i umysłowi. Jest to ciekawy pomysł na prezent dla osób, które cenią sobie wysoką jakość. Wyjątkowe kompozycje w szkle kupisz w siedzibie firmy w Warszawie lub w sklepie internetowymz dostawą. Jeśli interesują Cię leśne słoiki, zachęcamy do kontaktu!

Powrót do kategorii